سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت : در برنامه ارائه شده از طرف شهردار گرگان قرار است در طی ۴ سال ۱۲ پروژه روگذر و زیر گذر در گرگان کلنگ زنی شود.

 اتوبوس ریلی

به گزارش گرگانا به نقل از ساجدنیوز ،حسین ربیعی سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان از تصویب بودجه سال ۹۳ شهرداری گرگان خبر داد و گفت : بودجه سال آینده با حدود۳۶درصد افزایش نسبت به سال ۹۲ با مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان تصویب شده و حدود۷۰درصد این بودجه به پروژه های عمرانی اختصاص دارد و مابقی بودجه صرف هزینه های جاری خواهد شد.

وی درادامه افزود : یکی از برنامه های مهم عمرانی شهرگرگان در سال آینده کلنگ زنی ۳ پروژه روگذر و زیرگذر است و بر طبق برنامه ارائه شده از طرف شهردار گرگان طی چهار سال حدود ۱۲ پروژه کلنگ زنی و در انتهای این چهار سال انشاالله حدود ۷ الی ۸ روگذر برای رفع نیاز ترافیکی گرگان اجرایی شود .

راه اندازی اتوبوس های ریلی در گرگان

ربیعی تصریح کرد : راه اندازی اتوبوس ریلی در مسیر های میدان شهید قندهاری تا میدان ناهارخوران و همچنین از میدان بسیج تا جرجان از دیگر برنامه های عمرانی شهر گرگان است که در سال آینده برنامه مطالعاتی آن اجرا می شود .

انتقال تکنولوژی ساخت پل های روگذر به گرگان

سخنگوی شورای شهر گرگان تاکید کرد : یکی از مهمترین کارهایی که سال گذشته در بخش عمرانی شهرداری انجام شد انتقال تکنولوژی ساخت پل های روگذر به گرگان بود ، کارگاه ساخت این پل ها برای دومین بار در کشور بعد از تهران انجام شده وکارگاه ساخت این قطعات در گرگان راه اندازی شده است .

وی در ادامه تصریح کرد : تاکنون دو فاز از پروژه احداث پارک بانوان در گرگان انجام شده و بعد از رفع مشکلات تملکی آن ، به زودی این پروژه به اتمام خواهد رسید.

رفع مشکل نبود پارکینگ مناسب برای بیمارستان صیاد شیرازی

ربیعی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در خصوص عدم وجود پارکینگ مناسب برای بیمارستان صیاد شیرازی ، افزود : این مشکل باید در ابتدای احداث این پروژه در نظر گرفته می شد و مجریان طرح باید در این خصوص برنامه ریزی می کردند و البته شهرداری هم باید در زمان ارائه پروانه ساخت این موضوع را پیگیری می کرد و در حال حاضر هم باید با همکاری علوم پزشکی برنامه ریزی مناسبی در جهت رفع این مشکل انجام شود .

کار شهرداری و شورای شهر گرگان تیم داری نیست

وی در پایان با شاره به این که کار شهرداری و شورای شهر گرگان تیم داری نیست خاطر نشان کرد : به دنبال این هستیم که برای تیم شهرداری گرگان یک اسپانسر خوب و مناسب پیدا کنیم تا مشکلات به وجود آمده برای این تیم بر طرف گردد و تیم بسکتبال شهرداری گرگان به جایگاه مناسب خود برگردد .