مدیر پردیس سینمایی کاپری گرگان با اعلام استقبال ۶ هزار مسافر از طرح نوروزی سینما کاپری، از تمدید طرح ۵۰ درصد تخفیف در این مجموعه فرهنگی و تجاری تا ۲۰ فروردین خبر داد.

سینما کاپریبه گزارش گرگانا، محمد مهدی صفایی صبح پنجشنبه در گرگان، با اعلام این خبر گفت: در طی مدت ۱۰ روز میزبان بیش از ۶ هزار مسافر نوروزی بوده‌ایم و طرح بلیت نیم‌بها ویژه مسافران، خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی روبرو بوده است.

وی افزود: طی نشستی که با مدیرکل میراث فرهنگی استان و معاون گردشگری داشتیم، توافق شد با توجه به استقبال خوب مسافران و میهمانان استان، این طرح که بنا بود تا ۱۸ فروردین ادامه داشته باشد، ۲ روز دیگر تمدید شود.

صفایی تاکید کرد: مجموعه اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری، همکاری بسیار خوبی در توزیع فیش‌های تخفیف‌ نوروزی کاپری داشتند و این فیش‌ها در مبادی ورودی استان و شهرها و همچنین موزه‌ها و اماکن گردشگری در اختیار مسافران قرار گرفته است.

مدیر پردیس سینمایی کاپری گفت: ما ادعای کار بزرگی نداریم اما از اینکه می‌توانیم قدمی کوچک برای ارائه خدمات به مسافران برداریم، واقعا خوشحالیم و باور داریم کوچکترین اقدام در راستای ارائه خدمات رفاهی چه از سوی دولت و چه از سوی بخش‌ خصوصی، در افزایش مدت اقامت مسافران و توسعه استان موثر است و این مسیر را با قوت ادامه خواهیم داد و پذیرای نظرات برای بهبود طرح هستیم.

صفایی تصریح کرد: بسیاری از مسافرانی که به سینما می‌آمدند اظهار می‌کردند که این طرح یا طرح‌های مشابه فرهنگی را در ایام نوروز سایر استان‌ها کمتر شاهد بوده‌اند و پیشنهادات خوب دیگری نیز داشتند که قطعا در برنامه‌های آتی برای فصل تابستان و استقبال از مسافران حرم رضوی، بدان توجه خواهیم داشت.

یادآور می‌شود ۳ فیلم طبقه حساس، خط ویژه و معراجی‌ها در برنامه اکران نوروزی کاپری قرار گرفته است و به‌زودی فیلم چ نیز اکران خواهد شد.