ˈفرزاد شکوهیˈ اسکواش باز گلستانی تیم ملی جوانان زیر 19 سال کشورمان، در آخرین رده بندی و رنکینگ آسیا در رده سنی زیر 19 سال، در سکوی اول قرار گرفت.

مدال طلای اسکواش به گزارش گرگانا به نقل از روابط عمومی هیات اسکواش استان در آخرین رنکینگ برترین های اسکواش جوانان آسیا که از سوی فدراسیون اسکواش آسیا اعلام شد این بازیکن جوان اسکواش گلستان و عضو تیم ملی اسکواش جوانان ایران برای نخستین بار به عنوان مرد شماره یک قاره کهن در رده سنی زیر 19 سال لقب گرفت.

در این رنکینگ همچنین علیرضا شاملی در رده سنی زیر ١٥ سال و پویا شفیعی در رده سنی زیر ١١ سال دو اسکواش باز ایرانی دیگر هستند که موفق شدند در جایگاه نخست آسیا قرار گیرند.

فرزاد شکوهی که این روزها خود را برای حضوری قدرتمندانه در مسابقات آسیایی بزرگسالان هنگ کنگ آماده می کند، در خصوص جایگاه اسکواش ایران در آسیا گفت: اکنون اسکواش ایران در آسیا کاملا شناخته شده و مدعی است، و این امتیاز بسیار خوبی برای ماست که برای مسابقات آینده جدی تر از قبل کارمان را دنبال کنیم.

شکوهی که مدتهاست در گرگان تمرینات خود را بدون مربی انجام می دهد، بیان کرد: با تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی بسیار خوبی که زیر نظر مربی بدنسازم انجام می دهم از آمادگی و توان بدنی بالایی برخوردارم اما فقدان مربی سطح بالا در گرگان تمرینات فنی ام را با مشکل مواجه می کند که امیدوارم بزودی زیرنظر یک مربی خوب در شهرم تمرین کنم.