تیم فوتبال اتکا گلستان با پیروزی مقابل تیم کارون اهواز به عنوان نخستین تیم صعودکننده به لیگ دسته یک فوتبال کشور شناخته شد.

فوتبالبه گزارش گرگانا به نقل از ایرنا، نماینده فوتبال گلستان در لیگ دسته دو، در بیست و سومین بازی خود در گروه ب، دیروز به مصاف نماینده خوزستان رفت، این در حالی بود که در یک قدمی صعود به لیگ یک قرار داشت و سرنوشت صعودش در همین مسابقه رقم خورد.

اتکا که تا قبل از بازی مقابل خوزستان با ثبت رکوردی جالب تمام بازی های خانگی اش را با پیروزی پشت سر گذاشته بود تنها ۶ امتیاز با بازگشت به دسته یک فاصله داشت.

تیم سفیدپوش اتکا گلستان برابر خوزستان با غیرتی که از خود نشان داد توانست با نتیجه ۳ بر صفر با کسب ۴۸ امتیاز صعودش را به لیگ دسته یک قطعی کند.

با احتساب این ۳ امتیاز بالقوه که در جیب اتکایی هاست این تیم با پیروزی برابر کارون با نزدیک ترین تعقیب کننده اش ۷ امتیاز اختلاف پیدا می کند که فعلا ۴ امتیاز آن محاسبه می شود تا زمانی که موعد بازی اتکا با تیم انصرافی در ۲۵ فروردین فرا برسد.

نماینده فوتبال گلستان تا کنون در این دوره از رقابت ها عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای گذاشته و هفته های زیادی است که در صدر جدول قرار گرفته است.

رکورد بیش ترین پیروزی، بیش ترین گل زده و کمترین گل خورده در اختیار شاگردان ساورسفلی مربی تیم است.

مسابقه نماینده فوتبال گلستان برابر تیم کارون اهواز عصر دوشنبه در ورزشگاه شهدای کریم آباد گرگان برگزار شد.