سرمربی تیم بدمینتون بانوان رامیان از صعود این تیم به رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور خبر داد.

بدمینتون رامیان به گزارش گرگانا، عادله مشمول در خصوص این بازی ها به خبرنگار مهر گفت: با تمام انگیزه در این رقابت ها شرکت کرده بودیم تا در آخرین روزهای سال 92 مزد تمرین خود را بگیریم.

وی ادامه داد: دوازدهمین دوره رقابت های لیگ دسته دوم بدمینتون باشگاه های کشور با شرکت 12 تیم در قالب 4 گروه در خانه بدمینتون گنبد برگزار شد.

مشمول افزود: تیم رامیان از گروه الف، تیم قرچک ورامین از گروه ب، تیم مهر و ماه تهران از گروه ج و تیم عطر مادر گلستان از گروه د با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

وی ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها تیم های قرچک ورامین و هیات بدمینتون رامیان به فینال و تیم مهر و ماه تهران و عطر ما گلستان با شکست در مقابل حریفان به دیدار رده بندی راه یافتند.

وی گفت: در فینال این بازی ها نتوانستیم پیروز شویم و با شکست 4 بر 1 مقابل قرچک ورامین نائب قهرمان شدیم و در بازی رده بندی هم مهر و ماه تهران با نتیجه 3 بر 2 دیگر نماینده گلستان را شکست داد و به مقام سوم رسید.

وی خاطر نشان کرد: تیم هیات بدمینتون بانوان رامیان با توجه به نایب قهرمانی به همراه تیم های قرچک ورامین و مهر و ماه تهران در سال آینده باید خود را جهت حضور در لیگ دسته یک باشگاه های کشور آماده کنند.

مشمول از زهرا رحیمی، هانیه بهره کیان، مریم کاغذلو، یاسمن بای، هانیه افسری، سونا کاظمی به عنوان بازیکنان این تیم صعود کننده به رقابت های لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور یاد کرد.