در جلسه‎ای با حضور سید ابولحسن موسوی‎زاده قائم‎مقام معاونت استان‌های صدا و سیما، بهرام عبدالحسینی به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای گلستان انتخاب شد.

psk ythvdبه گزارش گرگانا به نقل از ساجدنیوز ،مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز گلستان عصر امروز با حضور سید ابوالحسن موسوی‎زاده قائم مقام معاونت استان‎های صدا و سیما، عمران حیدری رئیس سیمای استان‎ها صدا و سیما، علی‎اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، رحمت‎الله نوروزی نماینده مردم علی‎آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و کارکنان صدا و سیمای گلستان در سالن اشراق مرکز برگزار و بهرام عبدالحسینی به عنوان مدیر کل جدید مرکز گلستان معرفی و از زحمات علی‎صادق مقدسی مدیر کل سابق تجلیل و قدردانی شد.

گفتنی است عبدالحسینی مدیر کل جدید مرکز گلستان عبدالحسینی که از خانواده ایثارگران به شمار می رود،در کارنامه مدیریت رسانه‎ای خود معاونت سیما و قائم مقامی صدا و سیمای مرکز یزد را بر عهده داشته و مدت دو سال مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بوده است.

عبدالحسینی دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات و روزنامه نگاری است. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ در صدا و سیمای مرکز آبادان آغاز کرده است.

همچنین علی‎صادق مقدسی مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز گلستان هم طی حکمی از سوی عزت‎الله ضرغامی رئیس رسانه ملی به عنوان رئیس جدید مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما منصوب شد.