مسابقات مینی بسکتبال گرگان “رعنا” ویژه بانوان با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.

بسکتبال دختران

به گزارش گرگانا به نقل از مهر، این دوره از مسابقات با شرکت ۶ تیم از گرگان به نام های “پنجره گستران پاسارگاد”، “نیایش”، “استعدادیابی هیات بسکتبال گرگان”، “قهرمانان”، “تختی یک” و “تختی دو” از تاریخ ۲ اسفند ماه آغاز شد و  جمعه با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

این مسابقات به صورت دوره ای در سالن علیمحمدی گرگان برگزار شد و در پایان تیم “پنجره گستران پاسارگاد” به مربی گری “سحر سپهری” با کسب پیروزی در تمام بازی ها و ۱۰ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد. تیم “نیایش” به مربی گری “محدثه سدنی” با ۹ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم  “استعدادیابی” به مربی گری “نیکا بیک لیکلی” با کسب ۷ امتیاز در رتبه  سوم قرار گرفت.

همچنین برترین بازیکنان این دوره مسابقات در ۳ بخش معرفی شدند. “ساره ابراهیمی” از تیم تختی یک به عنوان موثرترین بازیکن، “الینا شهیدزاده” از تیم پنجره گستران پاسارگاد به عنوان امتیازآورترین بازیکن و “پریناز حاجی مشهدی” از تیم تختی دو به عنوان بهترین بازیکن در توپ ربایی انتخاب شده و جوایز خود را دریافت کردند.

یکی از بخش های ویژه مراسم اختتامیه به تجلیل از خردسال ترین بازیکنان حاضر در مسابقات مربوط می شد. در این بخش ۵ بازیکن به نام های “نیایش سادات کیاحسینی”، “پانیا برومند”، “نیلا امینی اقدم”، “پریسان کلاسنگیانی” و “مریم امیرخانی” که متولد سال ۱۳۸۶ بوده و در رده سنی کمتر از مینی (میترو) محسوب می شوند جوایزی به رسم یادبود دریافت کردند.

در مراسم اختتامیه “علی اکبر حسین خانی” رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و روسای هیات بسکتبال استان و شهرستان حضور داشتند. همچنین “لیلی اطمینان” به نمایندگی از کارخانه رعنا که اسپانسر این مسابقات بوده در محل برگزاری مراسم حاضر شد.

اسامی بازیکنان تیم پنجره گستران پاسارگاد:

الینا شهیدزاده، هلناز علامه، آیلین هوشیار، آرمینا ملک، باران ضیایی، روژان ضیایی، سما بذرافشان، نیایش سادات کیاحسینی، پانیا برومند، نیلا امینی اقدم ، مهلا کردمصطفی، فردیس مازندرانی و لیلیا مسعودی