فرمانده انتظامی گلستان کاهش تصادفات را از مهم ترین اهداف طرح نوروزی دانست و گفت: ۱۸۵ فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان رخ داد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳۰ درصد کاهش داشت.

 فیضی
به گزارش گرگانا، سردار ˈسیدمحمود میرفیضیˈ با اشاره به افزایش شش درصدی مسافران نوروزی اظهار کرد: علی رغم افزایش سفرهای نوروزی و حجم بالای تراکم خودرویی، شاهد کاهش ۳۰ درصدی حوادث رانندگی در جاده های استان گلستان هستیم.

وی با اشاره به وقوع ۱۲۰ فقره تصادف جرحی طی این مدت افزود: تصادفات جرحی با ۷۹ فقره تصادف کمتر، در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد کاهش را نشان می دهد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ۱۱۸ نفر از مسافران طی این مدت مجروح شدند که شمار مجروحان نیز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد کاهش داشته است.

رییس پلیس گلستان از کاهش ۲۱ درصدی وقوع تصادفات فوتی طی این مدت خبر داد و گفت: بر اثر وقوع ۱۱ فقره تصادف فوتی، ۱۴ نفر طی این بازه زمانی جان باختند.

فرمانده انتظامی گلستان برخورد با تخلفات حادثه ساز، استفاده از دوربین های کنترل سرعت، حضور گشت های نامحسوس در سطح جاده ها را از مهم ترین فعالیت پلیس راه گلستان در طرح ترافیکی نوروز ۹۳ عنوان و تصریح کرد: خدمات رسانی به مردم افتخاری بزرگ و کسب رضایت مسافران و ایجاد امنیت و آرامش مطلوب برای شهروندان آرزوی قلبی کارکنان پلیس است.

سردار میرفیضی در پایان برقراری امنیت و نظم اجتماعی برای مسافران را بهترین هدیه نوروزی پلیس و لبخند رضایت شهروندان را بهترین عیدی پلیس از مسافران دانست.